O firmie

Firma Italprod  z siedzibą w Radomiu powstaje jako Spółka Cywilna w roku 1992 jako jeden z pierwszych producentów kabin prysznicowych w Polsce..

Początkowe lata produkcji oparte są wyłącznie na technologii, wzornictwie i materiałach sprowadzanych z Włoch aby sukcesywnie zastąpić je własną modelistyką oraz materiałami produkcji krajowej.
Są to lata corocznych wzrostów ilości  wyprodukowanych kabin i zdobywanych nowych rynków zbytu czego kulminacją, w roku 1997, staje się przekształcenie Spółki Cywilnej w Italprod Sp. z o.o.

Nieustanny wzrost produkcji oparty jest na kapilarnej dystrybucji produktów na rynku całej Polski, dostawy do odbiorców sieciowych rangi międzynarodowej oraz świetnie rozwijającej się w Oddziale  w Rumii, aktywności w eksporcie do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Skandynawii, Hiszpanii , Grecji i Kuwaitu.

Lata 2006/2009 to okres potężnej agresji produkcji chińskiej na rynki światowe , co odbija się drastycznie na stopniu konkurencyjności, głównie cenowej, tak na rynku polskim jak również, na możliwości eksportu.

Nowa i nieodwracalna sytuacja rynkowa prowadzi do konieczności radykalnych zmian w strukturze i polityce handlowej Firmy.

W 2009 roku Firma Italprod zmienia skład własnościowy i przenosi swoją siedzibę do Rumii, w miejsce gdzie do tej pory znajdowały się biura handlowe i magazyny dystrybucyjne zaopatrujące północną część kraju.

Ciągle rosnące wymogi klientów zaspakajane zostają poszerzeniem oferty handlowej o modele w zróżnicowanych segmentach cenowych  wyprodukowane dla Italprod  przez producentów chińskich polskich i włoskich.
Kroki te pozwalają na zaprezentowanie polskim odbiorcom najszerszej oferty modeli kabin prysznicowych na rynku.

Uzupełnienie asortymentu oferowanego przez Italprod stanowią brodziki, których różnorodność form, wymiarów i technologii wytwarzania , gwarantowane są przez najlepszych Polskich producentów.

Produkty dostarczane są , dzięki specjalnym kontraktom z wiodącymi firmami spedycyjnymi, na terenie całego Kraju.


 
 
Nasi partnerzy:


Oferujemy profesjonalny montaż urządzeń sanitarnych; montaż, naprawa kabin prysznicowych każdego typu, wanien , armatury łazienkowej.
Udzielamy  gwarancji na wykonane usługi !!!

TEL. 668-938-466
e-mail: biuro@pabllo-serwis.pl
www.pabllo-serwis.pl